Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+7
Przejdź do menu bocznego Alt+8
Przejdź do mapy serwisu Alt+9
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gmina Małkinia Górna
Menu góra
Strona startowa Urząd Gminy Wykaz referatów i stanowisk
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Wykaz referatów i stanowisk, bieżące, menu 184 - BIP - Gmina Małkinia Górna”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Wykaz referatów i stanowisk

Wykaz referatów i stanowisk

Referat Organizacyjny, Kadr i Promocji

Anna Spalitabaka – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 82, e-mail: aspalitabaka@malkiniagorna.pl

Urszula Rytel – Zastępca kierownika referatu
tel. 29 644 29 82, e-mail: urytel@malkiniagorna.pl

Edyta Frydrych – inspektor ds. kancelaryjno-technicznych
tel. 29 644 80 00, e-mail: efrydrych@malkiniagorna.pl

Beata Dębkowska – inspektor ds.  obsługi Rady Gminy
tel. 29 644 29 79, e-mail: bdebkowska@malkiniagorna.pl

Aleksandra Mikołajczyk- podinspektor ds. promocji i kontaktu z mediami
tel. 29 644 29 78, e-mail: amikolajczyk@malkiniagorna.pl

Marta Karwacka - młodszy referent ds. obsługi klienta
tel. 29 644 29 89, e-mail: mkarwacka@malkiniagorna.pl

 

Referat Budżetowo-Finansowy i Planowania

Marzena Kulesza  – Skarbnik Gminy pełniąca jednocześnie funkcję Kierownika Referatu
tel. 29 644 29 72, e-mail: mkulesza@malkiniagorna.pl

Renata Rostkowska – inspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 29 644 29 76, e-mail: rrostkowska@malkiniagorna.pl

Iwona Borowa - inspektor ds. rachuby płac
tel. 29 644 29 96, e-mail: iborowa@malkiniagorna.pl

Anna Konferowicz - inspektor ds. księgowości budżetowej placówek oświatowych
tel. 29 644 87 96, e-mail: akonferowicz@malkiniagorna.pl

Danuta Ratyńska - specjalista ds. księgowości budżetowej placówek oświatowych
tel. 29 644 87 96, e-mail: dratynska@malkiniagorna.pl

Beata Bielska - podinspektor ds. księgowości budżetowej placówek oświatowych
tel. 29 644 87 96, e-mail: bbielska@malkiniagorna.pl

Maria Siwek - inspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 29 644 29 96, e-mail: msiwek@malkiniagorna.pl

Aneta Kochańska - podinspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 29 644 29 96, e-mail:akochanska@malkiniagorna.pl

Grażyna Chaberska – inspektor ds. księgowości podatkowej
tel. 29 644 29 77, e-mail: gchaberska@malkiniagorna.pl

Kinga Rudo – podinspektor ds. wymiaru podatków i opłat
tel. 29 644 29 77, e-mail: wbiegaj@malkiniagorna.pl

Elżbieta Karwowska - inspektor ds. obrotów kasowych
tel. 29 644 29 73, e-mail: ekarwowska@malkiniagorna.pl

 

Referat Inwestycji i Infrastruktury Technicznej

Adam Pławski – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 91, e-mail: aplawski@malkiniagorna.pl

Michał Nowski - podinspektor ds. drogownictwa, infrastruktury technicznej oraz inwestycji
tel. 29 644 29 84, e-mail: mnowski@malkiniagorna.pl

Piotr Przewoźny - podinspektor ds. inwestycji
tel. 29 644 29 85, e-mail: pprzewozny@malkiniagorna.pl

Marcin Mieczkowski - podinspektor ds. inwestycji
tel. 29 644 29 91, e-mail: mmieczkowski@malkiniagorna.pl

 

Referat Planowania Gospodarki Przestrzennej i Rewitalizacji

Ewa Orłowska – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 81, e-mail eorlowska@malkiniagorna.pl

Paulina Kowalczyk - podinspektor ds. planowania i gospodarki przestrzennej i rewitalizacji
tel. 29 644 29 93, e-mail: pkowalczyk@malkiniagorna.pl

Katarzyna Żach - podinspektor ds. planowania i gospodarki przestrzennej i rewitalizacji
tel. 29 644 29 93, e-mail: kzach@malkiniagorna.pl

 

Referat Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa, Handlu i Usług, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska

Aldona Sikorska – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 83, e-mail: asikorska@malkiniagorna.pl

Wiesława Zawisza – inspektor ds. gospodarki komunalnej, mieszkaniowej i gospodarki odpadami
tel. 29 644 29 83, e-mail: wzawisza@malkiniagorna.pl

Lidia Wileńska – inspektor. ds. nieruchomości, i gospodarki gruntami, handlu i usług
tel. 29 644 29 88, e-mail: lwilenska@malkiniagorna.pl

Iwona Jarząbek – inspektor ds. nieruchomości, i gospodarki gruntami, handlu i usług
tel. 29 644 29 94, e-mail: ijarzabek@malkiniagorna.pl

Jolanta Kleszczyńska - podinspektor ds. ochrony środowiska i rolnictwa
tel. 29 644 29 97, e-mail: jkleszczynska@malkiniagorna.pl

Anna Pawłowska-Biegaj - podinspektor ds. nieruchomości, i gospodarki gruntami, handlu i usług
tel. 29 644 29 88, e-mail: apawlowskabiegaj@malkiniagorna.pl

Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności i Dowody Osobiste

Ewa Ferenc – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
tel. 29 644 29 84, e-mail: eferenc@malkiniagorna.pl

Alicja Ołdakowska - inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
tel. 29 644 29 86, e-mail: aoldakowska@malkiniagorna.pl

Marta Skibniewska - starszy archiwista
tel. 29 644 29 79, e-mail: mskibniewska@malkiniagorna.pl

 

Referat Oświaty

Danuta Barszcz – Kierownik Referatu
tel. 29 644 87 97, e-mail: dbarszcz@malkiniagorna.pl

Izabella Niksa-Małkińska - inspektor ds. obsługi organizacyjno-administracyjnej szkół i placówek oświatowych

tel. 29 644 87 96, e-mail:iniksamalkinska@malkiniagorna.pl

Samodzielne stanowiska

Aneta Liszewska - inspektor ochrony danych
tel. 29 644 29 95, e-mail: aliszewska@malkiniagorna.pl

Wiesława Augustyniak -inspektor ds. społecznych, ochrony zdrowia, kultury oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi
tel. 29 644 87 95, e-mail: waugustyniak@malkiniagorna.pl

Agata Małkińska - inspektor ds. obronności  - pełnomocnik do spraw informacji niejawnych
tel. 29 644 29 95, e-mail: akozikowska@malkiniagorna.pl

Piotr Konferowicz – starszy informatyk
tel. 29 644 29 80, e- mail: admin@malkiniagorna.pl

Metryka

data wytworzenia
2021-02-08
data udostępnienia
2021-02-08
sporządzone przez
opublikowane przez
Dębkowska Beata
ilość odwiedzin
1187
zmiany w dokumencie
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.