Wykaz referatów i stanowisk pracy

Referat Organizacyjny, Kadr i Promocji

Anna Spalitabaka – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 82, e-mail: aspalitabaka@malkiniagorna.pl

Urszula Rytel – Zastępca kierownika referatu
tel. 29 644 29 82, e-mail: urytel@malkiniagorna.pl

Edyta Frydrych – inspektor ds. kancelaryjno-technicznych
tel. 29 644 80 00, e-mail: efrydrych@malkiniagorna.pl

Beata Dębkowska – inspektor ds.  obsługi Rady Gminy
tel. 29 644 29 79, e-mail: bdebkowska@malkiniagorna.pl

 

Referat Budżetowo-Finansowy i Planowania

Marzena Kulesza  – Skarbnik Gminy pełniąca jednocześnie funkcję Kierownika Referatu
tel. 29 644 29 72, e-mail: mkulesza@malkiniagorna.pl

Renata Rostkowska – inspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 29 644 29 96, e-mail: rrostkowska@malkiniagorna.pl

Iwona Borowa - inspektor ds. księgowości budżetowej
tel. 29 644 29 76, e-mail: iborowa@malkiniagorna.pl

Anna Konferowicz - inspektor ds. księgowości budżetowej placówek oświatowych
tel. 29 644 87 96, e-mail: akonferowicz@malkiniagorna.pl

Romualda Młynarczyk – inspektor ds. rachuby płac
tel. 29 644 29 76, e-mail: rmlynarczyk@malkiniagorna.pl

Danuta Ratyńska - specjalista ds. księgowości budżetowej placówek oświatowych
tel. 29 644 87 96, e-mail: dratynska@malkiniagorna.pl

Maria Siwek - inspektor ds. wymiaru podatków i opłat
tel. 29 644 29 72, e-mail: msiwek@malkiniagorna.pl

Grażyna Chaberska – inspektor ds. księgowości podatkowej
tel. 29 644 29 77, e-mail: gchaberska@malkiniagorna.pl

Wacława Biegaj – inspektor ds. wymiaru podatków i opłat
tel. 29 644 29 77, e-mail: wbiegaj@malkiniagorna.pl

Elżbieta Karwowska - inspektor ds. obrotów kasowych
tel. 29 644 29 73, e-mail: ekarwowska@malkiniagorna.pl

 

Referat Inwestycji i Infrastruktury Technicznej

Elżbieta Przywoźna – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 85, e-mail: eprzywozna@malkiniagorna.pl

Adam Pławski – inspektor ds. inwestycji
tel. 29 644 29 91, e-mail: aplawski@malkiniagorna.pl

Michał Nowski - podinspektor ds. inwestycji
tel. 29 644 29 91, e-mail: mnowski@malkiniagorna.pl

Piotr Przewoźny - podinspektor ds. inwestycji
tel. 29 644 29 85, e-mail: pprzewozny@malkiniagorna.pl

 

Referat Planowania Gospodarki Przestrzennej i Rewitalizacji

Ewa Orłowska – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 81, e-mail eorlowska@malkiniagorna.pl

Janina Zając – inspektor ds. planowania i gospodarki przestrzennej i rewitalizacji
tel. 29 644 29 93, e-mail: jzajac@malkiniagorna.pl

Olga Kropop-Przewoźna - podinspektor ds. planowania i gospodarki przestrzennej i rewitalizacji
tel. 29 644 29 93, e-mail: okropop@malkiniagorna.pl

 

Referat Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa, Handlu i Usług, Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska

Aldona Sikorska – Kierownik Referatu
tel. 29 644 29 97, e-mail: asikorska@malkiniagorna.pl

Wiesława Zawisza – inspektor ds. nieruchomości, rolnictwa i gospodarki gruntami, handlu i usług i gospodarki odpadami
tel. 29 644 29 83, e-mail: wzawisza@malkiniagorna.pl

Lidia Wileńska – inspektor. ds. nieruchomości, rolnictwa i gospodarki gruntami, handlu i usług i gospodarki odpadami
tel. 29 644 29 88, e-mail: lwilenska@malkiniagorna.pl

Iwona Jarząbek – inspektor ds. nieruchomości, rolnictwa i gospodarki gruntami, handlu i usług i gospodarki odpadami
tel. 29 644 29 94, e-mail: ijarzabek@malkiniagorna.pl

 

Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności i Dowody Osobiste

Ewa Ferenc – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
tel. 29 644 29 84, e-mail: eferenc@malkiniagorna.pl

Alicja Ołdakowska - inspektor ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
tel. 29 644 29 86, e-mail: aoldakowska@malkiniagorna.pl

Marta Skibniewska - starszy archiwista
tel. 29 644 29 79, e-mail: mskibniewska@malkiniagorna.pl

 

Referat Oświaty

Danuta Barszcz – Kierownik Referatu
tel. 29 644 87 97  , e-mail: dbarszcz@malkiniagorna.pl

Barbara Sokołowska - specjalista ds. obsługi organizacyjno-administracyjnej  szkół i placówek oświatowych
tel. 29 644 87 96    e-mail bsokolowska@malkiniagorna.pl

 

Samodzielne stanowiska

Aneta Liszewska - inspektor ochrony danych
tel. 29 644 29 95, e-mail: aliszewska@malkiniagorna.pl

Wiesława Augustyniak - inspektor ds. społecznych, ochrony zdrowia, kultury oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi
tel. 29 644 29 78, e-mail: waugustyniak@malkiniagorna.pl

Agata Małkińska - inspektor ds. obronności  - pełnomocnik do spraw informacji niejawnych
tel. 29 644 29 95, e-mail: akozikowska@malkiniagorna.pl

Piotr Konferowicz – starszy informatyk
tel. 29 644 29 80, e- mail: admin@malkiniagorna.pl

Wytworzył:
Udostępnił:
Piotr Konferowicz
(2013-10-04 09:43:53)
Ostatnio zmodyfikował:
Beata Dębkowska
(2020-07-28 15:48:58)