☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Gmina Małkinia Górna
Herb Gmina Małkinia Górna

Czwartek 04.06.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Informacja o wynikach naboru na stanowisko Skarbnika Gminy

Małkinia Górna, dnia 18 lutego 2015 r.

 

Informacja
Wójta Gminy Małkinia Górna

 

o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze Skarbnika Gminy w Urzędzie Gminy w Małkini Górnej przy ul. Przedszkolnej 1.

W wyniku przeprowadzonego naboru na Skarbnika Gminy wybrana została Krystyna Ewa Wetoszka, zamieszkała w miejscowości Prostyń.

Uzasadnienie dokonanego wyboru.

W wyniku przeprowadzonego naboru Komisja wyłoniła do zatrudnienia Panią Krystynę Ewę Wetoszkę, która w rozmowie kwalifikacyjnej uzyskała największą liczbę punktów.

Pani Krystyna Ewa Wetoszka ukończyła policealne studium zawodowe – technik rachunkowości, przez wiele lat pracowała w Urzędzie Gminy, od 1 sierpnia 1986 roku była zatrudniona na stanowisku głównej księgowej, a następnie na stanowisku Skarbnika Gminy do chwili obecnej.

Kandydatka posiada dużą wiedzę ogólną i specjalistyczną w zakresie zadań realizowanych przez Skarbnika Gminy oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe na tym stanowisku. Wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów ustaw wskazanych w ogłoszeniu o naborze. Stanowi to potwierdzenie pożądanych kwalifikacji i kompetencji do zatrudnienia na stanowisku, którego dotyczył nabór.

Wójt Gminy       
mgr Bożena Kordek

Wytworzył:
Małgorzata Biegaj
(2015-02-18)
Udostępnił:
Piotr Konferowicz
(2015-02-20 08:00:43)
Ostatnio zmodyfikował:
Piotr Konferowicz
(2015-02-20 08:03:09)
 
 
ilość odwiedzin: 3101886

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X