Strona główna Biuletynu Informacji Publicznej - www.bip.gov.pl
Gmina Małkinia Górna
Herb Gmina Małkinia Górna

Środa 26.04.2017

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Wykaz referatów i stanowisk pracy

Wykaz referatów i stanowisk pracy
w Urzędzie Gminy w Małkini Górnej

 

Referat Organizacyjny i Kadr

tel. 29 644 29 89; 29 644 29 82 lub sekretariat 29 644 80 00

Izabela Szymańska – Kierownik Referatu
e-mail: iszymanska@malkiniagorna.pl

Anna Spalitabaka – inspektor ds. organizacyjnych i kadr
e-mail: aspalitabaka@malkiniagorna.pl

Edyta Frydrych – inspektor ds. kancelaryjno-technicznych
e-mail: efrydrych@malkiniagorna.pl

Beata Dębkowska – inspektor ds. obsługi Rady Gminy
e-mail: bdebkowska@malkiniagorna.pl

Aneta Liszewska inspektora ds. organizacyjno-prawnych
e-mail: aliszewska@malkiniagorna.pl

Anna Maciołek – goniec
e-mail: amaciolek@malkiniagorna.pl

Referat Budżetowo-Finansowy i Planowania

tel. 29 644 29 72; 29 644 29 73; 29 644 29 76; 29 644 29 77
lub sekretariat 29 644 80 00

Krystyna Ewa Wetoszka  – Skarbnik Gminy pełniąca jednocześnie funkcję Kierownika Referatu
e-mail: kwetoszka@malkiniagorna.pl

Hanna Suchcicka – inspektor ds. księgowości budżetowej
e-mail: hsuchcicka@malkiniagorna.pl

Renata Rostkowska – inspektor ds. księgowości budżetowej
e-mail: rrostkowska@malkiniagorna.pl

Romualda Młynarczyk – inspektor ds. rachuby płac
e-mail: rmlynarczyk@malkiniagorna.pl

Barbara Murawska – inspektor ds. obrotów kasowych
e-mail: bmurawska@malkiniagorna.pl

Grażyna Chaberska – inspektor ds. księgowości podatkowej
e-mail: gchaberska@malkiniagorna.pl

Danuta Miś – inspektor ds. wymiaru podatków i opłat
e-mail: dmis@malkiniagorna.pl

Agata Sadowska – inspektor. ds. wymiaru podatków i opłat
e-mail: asadowska@malkiniagorna.pl

Wacława Biegaj – inspektor ds. wymiaru podatków i opłat
e-mail: wbiegaj@malkiniagorna.pl

Referat Inwestycji i Infrastruktury Technicznej

tel. 29 644 29 85 lub sekretariat 29 644 80 00

Elżbieta Przywoźna – Kierownik Referatu
e-mail: eprzywoźna@malkiniagorna.pl

Adam Pławski – inspektor ds. inwestycji
e-mail: aplawski@malkiniagorna.pl

Stefan Rostkowski – inspektor ds. drogownictwa, infrastruktury technicznej oraz inwestycji
e-mail: srostkowski@malkiniagorna.pl

Referat Planowania i Gospodarki Przestrzennej

tel. 29 644 29 81; 29 644 29 78 lub sekretariat 29 644 80 00

Ewa Orłowska – Kierownik Referatu
e-mail eorlowska@malkiniagorna.pl

Janina Zając – inspektor ds. planowania i gospodarki przestrzennej
e-mail: jzajac@malkiniagorna.pl

Urszula Rytel – inspektor ds. planowania i gospodarki przestrzennej
e-mail: urytel@malkiniagorna.pl

Referat Gospodarki Nieruchomościami, Rolnictwa, Handlu i Usług

tel. 29 644 29 88; 29 644 29 78 lub sekretariat 29 644 80 00

Bogusława Łupińska – Kierownik Referatu
e-mail: elupinska@malkiniagorna.pl

Lidia Wileńska – inspektor. ds. nieruchomości rolnictwa i gospodarki gruntami
e-mail: lwilenska@malkiniagorna.pl

Beata Długołęcka – inspektor ds. handlu i usług
e-mail: bdlugolecka@malkiniagorna.pl

Referat Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Ochrony Środowiska

tel. 29 644 29 83 lub sekretariat 29 644 80 00

Elżbieta Figat – Kierownik Referatu
e-mail: efigat@malkiniagorna.pl

Aldona Sikorska – inspektor ds. ochrony środowiska
e-mail: asikorska@malkiniagorna.pl

Wiesława Zawisza – inspektor ds. gospodarki komunalnej i mieszkaniowej
e-mail: wzawisza@malkiniagorna.pl

Urząd Stanu Cywilnego, Ewidencja Ludności i Dowody Osobiste

tel. 29 644 29 84; 29 644 29 86 lub sekretariat 29 644 80 00

Ewa Ferenc – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
e-mail: eferenc@malkiniagorna.pl

Ewa Dąbrowska – inspektor ds. ewidencji ludności
e-mail: edabrowska@malkiniagorna.pl

Wiesława Augustyniak – inspektor ds. społecznych, ochrony zdrowia oraz współpracy z organizacjami pozarządowymi

tel. 29 644 29 78 lub sekretariat 29 644 80 00
e-mail: waugustyniak@malkiniagorna.pl

Danuta Barszcz – inspektor ds. obsługi organizacyjno – administracyjnej szkół i placówek oświatowych

tel. 29 644 29 74 lub sekretariat 29 644 80 00
e-mail: dbarszcz@malkiniagorna.pl

Piotr Konferowicz – inspektor ds. obsługi informatycznej

tel. 29 644 29 80 lub sekretariat 29 644 80 00
e- mail: admin@malkiniagorna.pl

Wytworzył:
Udostępnił:
Piotr Konferowicz
(2013-10-04 09:43:53)
Ostatnio zmodyfikował:
Piotr Konferowicz
(2017-03-03 15:30:39)
 
 
ilość odwiedzin: 1762060

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.

X